Dlaczego Ideo

Doświadczenie, wiedza, skuteczność

Znamy się na tym, co robimy. Ponad 13 lat doświadczenia pomaga nam zrozumieć zachowania klientów sklepów internetowych. Efektywność naszych działań sprawiła, że znaleźliśmy się w pierwszej pięćdziesiątce najszybciej rozwijających się, technologicznie innowacyjnych firm Europy Środkowej. Chętnie doradzamy naszym klientom jak osiągać podobne wyniki.

Wieloletnie doświadczenie, dziesiątki zrealizowanych kampanii, bogata wiedza i znajomość obowiązujących trendów to podstawa dokonywanych przez nas analiz. Zespół specjalistów Ideo precyzyjnie określa cele i dostosowuje narzędzia spełniające najwyższe standardy technologiczne, opracowując w ten sposób strategię ukierunkowaną na wzrost stopnia konwersji. Profesjonalizm, znajomość branży IT i wysoka jakość oferowanych usług są gwarantem skuteczności działań.

W ramach działań z zakresu wsparcia sprzedaży proponujemy najskuteczniejsze rozwiązania przekładające się na optymalizację konwersji. Dostosowując usługi do indywidualnych potrzeb klientów, podnosimy poziom sprzedaży produktów w optymalizowanych sklepach. Zapewniamy m.in.: usługi związane z optymalizacją istniejących platform, pozyskiwanie użytkowników czy aktywizację porzuconych koszyków.

 

Nasza misja

Naszą misję rozpatrujemy na trzech płaszczyznach

 1. Klienci - dostarczanie klientowi wysokiej jakości usługi poprzez tworzenie skutecznych rozwiązań opartych o narzędzia internetowe, które pomagają firmom osiągać przewagę konkurencyjną.
 2. Ideo - sukces finansowy, będący formą nagrody, przeznaczony jest w 100% na inwestycje pozwalające na ciągły i dynamiczny rozwój
 3. Pracownicy - zapewnienie pracownikom Ideo satysfakcji zawodowej i możliwości rozwoju kariery, przy zachowaniu równowagi i przyjaznej oraz rodzinnej atmosfery w firmie

 

My w liczbach, które ciągle się zmieniają...

1999
Początek działalności rok 1999.
13 lat
Posiadamy ponad 13-letnie doświadczenie.
130
Zatrudniamy ponad 130-osobowy zespół fachowców.
800
Zaufało nam ponad 800 firm.
 
400
Pozycjonujemy w Google ponad 400 witryn.
1 mln
Ponad 1 mln wydanych w AdWords miesięcznie.
2 mln
Odwiedzin miesięcznie w zrealizowanych przez nas sklepach.

Nieskończona ilość pomysłów i realizacji.

 

Zasady, w które wierzymy

 1. Lojalność

  - wszystkie nasze działania prowadzone są w najlepszym interesie klienta.

 2. Rzetelność

  - wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, zapewniamy usługi zgodne z oczekiwaniami klientów.

 3. Jakość

  - marka Ideo została zbudowana na jakości produktów, usług i obsługi klienta, dlatego każdy projekt traktowany jest z należytą dbałością.

 4. Zaangażowanie

  - nasi pracownicy w pełni angażują się w każdy wykonywany projekt - nie ma tu znaczenia jego wielkość czy przewidziany budżet.

 5. Profesjonalizm

  - klient zawsze ma do dyspozycji przydzielonego kierownika projektu, z którym się kontaktuje i do którego zwraca się w sprawach związanych z projektem.

 

Nasze pozostałe serwisy

Obsługujemy klientów w praktycznie każdym obszarze bycia on-line. Dostarczamy skuteczne narzędzia biznesowe, które wykorzystują Internet i technologie internetowe. Jest to bardzo szeroki zakres produktów i usług, które chcielibyśmy Państwu przedstawić. Aby ułatwić sprawne odnalezienie poszukiwanej usługi, podzieliliśmy naszą ofertę na mniejsze grupy, dedykowane wybranym aspektom działalności biznesowej.

- witryna firmowa
- platforma logito
- promocja w wyszukiwarkach
- system CMS
- serwis dedykowany rozwiązaniom sprzedażowym on-line
- działania w oparciu o Social Media
- witryna dedykowana na rynek anglojęzyczny

 

 

Skontaktuj się z nami
Zostaw nam swoje imię i e-mail - odpiszemy.