Partnerzy

SEMSTORM
https://pl.semstorm.com/

Podjęliśmy współpracę z SEMSTORM, która polega wzajemnej wymianie usług, dzięki czemu nasi Klienci mają możliwość korzystania z niższych cen na produkty obu firm. SEMSTORM to największe polskie narzędzie dostarczające informacji niezbędnych do prowadzenia efektywnego marketingu w wyszukiwarkach. Przeznaczone jest dla wszystkich, którzy prowadzą działania w Internecie. Dzięki dedykowanym raportom dla branży e-commerce doskonale pomaga optymalizować kampanie sklepów internetowych. Dodatkowo monitoring cen produktów pozwala pozostać atrakcyjnym cenowo na dynamicznie zmieniającym się rynku. SEMSTORM umożliwia wgląd w działania dowolnej witryny, znacznie usprawniając i przyspieszając analizy konkurencji. Odpowiednia budowa systemu pozwala na wygenerowanie zaawansowanych raportów w kilka sekund, a dzięki nowoczesnej filtracji dostęp do najistotniejszych danych wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Informatyka Podkarpacka
http://www.informatykapodkarpacka.pl/

Celem organizacji jest rozwój branży teleinformatycznej na Podkarpaciu poprzez integrację przedstawicieli tego środowiska i wymianę poglądów. Szeroka wiedza i bogate doświadczenie pozwalają na inicjowanie przedsięwzięć opartych  o technologię informatyczną, które mają przyczynić się do wzrostu atrakcyjności regionu.  Dbanie o rozwój sektora informatycznego jest nieodłącznie związane ze wsparciem kierowanym w stronę biznesu, w tym e-commerce. Podstawą są więc działania związane z organizowaniem kampanii informacyjnych i marketingowych, przy współpracy z uczelniami wyższymi oraz Instytutem Gospodarki. Dla pełnego realizowania założonych celów przeprowadzane są również szczegółowe analizy dostarczające wniosków potrzebnych dla analizy rynku.
 

InternetBeta
http://www.internetbeta.pl/

Jako oficjalny partner konferencji InternetBeta, współpracujemy  z wieloma instytucjami i placówkami edukacyjnymi związanymi z branżą IT.  Celem konferencji jest przede wszystkim dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ale też integracja środowisk ściśle zajmujących się Internetem i technologią informatyczną wykorzystywaną w biznesie. Wymiana poglądów i możliwość nawiązania nowych kontaktów warunkuje szybki rozwój branży i zapewnia wsparcie dla e-biznesu, e-marketingu i e-commerce. Konferencja z udziałem specjalistów z zakresu informatyki i marketingu oraz przedstawicieli środowisk naukowych regularnie gromadzi szerokie grono osób zainteresowanych biznesem, Internetem i nowoczesnymi mediami. Ideą konferencji jest dostarczenie skutecznych rozwiązań technologicznych pozwalających wykorzystywać Internet na potrzeby biznesu i związanego z nim marketingu.

Akademia Leona Koźmińskiego
http://www.kozminski.edu.pl/pl/

Współpracując z Akademią Leona Koźmińskiego, mamy możliwość przekazywać studentom wiedzę zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT. Tworząc narzędzia usprawniające zarządzanie w wirtualnym środowisku, pomagamy kształcić przyszłą kadrę menedżerską, która ma się wyróżniać szerokimi kompetencjami w zakresie koordynowania procesami biznesowymi z wykorzystaniem Internetu, jako współczesnego i zaawansowanego medium pozwalającego na stosowanie technologii informatycznych. Pomagamy dopasować program kształcenia do standardów obowiązujących w e-biznesie, e-marketingu i e-commerce. Dzięki innowacyjnym aplikacjom, takim jak gry symulacyjne e-commerce, umożliwiamy praktyczne zdobywanie wiedzy w zakresie zarządzania i marketingu.  Nie tylko prowadzimy prace teoretyczne, pomagając opracować skuteczny program, nasi eksperci podejmują się również prowadzenia wybranych zajęć.

Skontaktuj się z nami
Zostaw nam swoje imię i e-mail - odpiszemy.